Poradenstvo

Našim klientom taktiež poskytujeme široké spektrum ekonomických služieb súvisiacich s aktívnym chodom podniku. Služby sú zamerané hlavne na:

     1. ÚČTOVNÉ SLUŽBY A PORADENSTVO

V rámci účtovných služieb realizujeme komplexné poradenstvo v oblasti vedenia účtovnej agendy a personalistiky. Zameriavame sa na evidenciu vedenú v sústave jednoduchého a podvojného účtovníctva. Cenník jednotlivých služieb je individuálny pre každého jedného klienta, vzhľadom na to, že každé odvetvie podnikania si vyžaduje osobitný prístup. Pre klientov poskytujeme špecializované služby „šité na mieru“ s dôrazom na flexibilitu a komplexnosť poskytovaných služieb. V súčasnosti dokážeme zabezpečovať účtovné služby v 100 % digitalizovanej podobe, a preto pre nás vzdialenosť od klientov nie je prekážka. Poskytujeme služby podnikateľom po celom Slovensku, vrátane zahraničných klientov, ktorí majú podnikateľské entity umiestnené na Slovensku.

     2. SPRACOVANIE DAŇOVÝCH PRIZNANÍ

Správa daňovej agendy je poskytovaná pre firemných zákazníkov aj fyzické osoby. Súčasťou je spracovanie daňových priznaní typu A – fyzická osoba s príjmom zo závislej činnosti, daňové priznanie typu B – príjem zo zamestnania, zo živnosti, z prenájmu… a spracovanie daňových priznaní pre právnické osoby ktorých súčasťou je účtovná závierka a poznámky k účtovnej závierke. Ceny jednotlivých daňových priznaní sa odvíjajú od náročnosti a počtu spracovania dokladov vstupujúcich do daňového priznania.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.

      3. OSTATNÉ SLUŽBY

Naše služby obsahujú tiež ukladanie dokumentov do zbierky listín. Keďže každá spoločnosť má povinnosť ukladať listiny do zbierky listín obchodného registra, tak Vás radi od tohto administratívneho úkonu odbremeníme. Vy nám zašlete dokumenty v elektronickej podobe, ktoré by ste radi uložili do zbierky listín, a my za Vás uskutočníme túto povinnosť.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Informácie na stránkach www.ssconsult.sk neposkytujú právne rady. Spoločnosť Probyter s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ poskytuje služby v rozsahu voľných živností. V prípade, že sú v rámci našej činnosti klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za týmto účelom na osoby oprávnené tieto služby poskytovať (notári, advokáti).

Pin It on Pinterest

Share This