Založenie s.r.o.

Zakladanie spoločnosti je náročný proces. Túto službu poskytujeme tak, aby naši klienti boli odbremenený od administratívnej záťaže a zúčastnili sa na procese zakladania spoločnosti v čo najmenšej možnej miere. Klient má pri tejto službe len jedinú úlohu – podpísať dokumenty a následne ich doručiť k našim rukám.

Zabezpečíme pre Vás:

    1. Vypracovanie dokumentov podľa platných legislatívnych predpisov;
    2. Vydanie živnostenských oprávnení pre spoločnosť;
    3. Podanie návrhu na zápis do obchodného registra;
    4. Registrácia spoločnosti k dani z príjmu na príslušnom daňovom úrade a pridelenie daňového identifikačného čísla – DIČ;

Po úspešnom zápise spoločnosti do obchodného registra Vám zašleme všetky dokumenty na Vami zvolenú poštovú adresu.

Cena za založenie spoločnosti s ručením obmedzeným je 330 EUR. V cene je zahrnutý súdny poplatok za zápis do obchodného registra.

Približný čas založenia spoločnosti je 14 dní, odkedy máme k dispozícii všetky dokumenty potrebné k založeniu spoločnosti.

„Poskytnutie služieb prebehlo rýchlo a bezproblémovo. Uvoľnilo mi to čas a mohol som sa venovať iným záležitostiam. Zmena bola za pár dní uskutočnená a zapísaná v príslušných registroch.“

Lubor Mančuška

majiteľ, LMcomp

Máte záujem o založenie s.r.o.?

Napíšte nám pomocou kontaktného formulára alebo zavolajte a posuňte svoje
podnikanie na vyššiu úroveň ešte dnes.

Informácie na stránkach www.ssconsult.sk neposkytujú právne rady. Spoločnosť Probyter s.r.o. neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Prevádzkovateľ poskytuje služby v rozsahu voľných živností. V prípade, že sú v rámci našej činnosti klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za týmto účelom na osoby oprávnené tieto služby poskytovať (notári, advokáti).

Pin It on Pinterest

Share This